Ballagás

2014.április 30. szerda, Kazincbarcika

Április 30-án harangszóval kezdődött a ballagás, ahol 85 végzős diák búcsúzott el iskolájától. Dolányi Márkó, csőszerelő 10. osztályos tanuló mondta el az utolsó előtti évfolyamosok nevében búcsúbeszédét, melyben a 12-es tanulók megkapták életre szóló útravalójukat. A ballagók nevében Kántor Christopher Gergő beszélt, aki megköszönte a tanárok és a szalézi atyák segítő, odafigyelő munkáját, a szülők odaadó szeretetét, ami nélkül ma nem biztos, hogy itt állhatnának.

A ballagási műsor szavalással, gitározással és énekléssel folytatódott, majd a zászlóátadásra is sor került.

Igazgató úr lelkesítő beszédét követően pedig a tanulmányi eredményekben valamint a közösségi munkában jeleskedő diákok jutalomban részesültek.