Szakma Kiváló Tanulója Verseny

2014.április 15. kedd, Budapest

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara 2014-ben ismételten megrendezte a Szakma Kiváló Tanulója Versenyt (SZKTV), valamint az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyt (OSZTV).

Ezek országos döntőjére, a „7. Szakma Sztár Fesztivál”-on 2014. április 14-16. között Budapesten, a Hungexpo Vásárközpont G és F pavilonjában kerül sor.

Iskolánkból 16 fő kapott lehetőséget, hogy április 15.-én a kamara szervezésében részt vegyen nézőként ezen a versenyen. A 11., ill. a 10. évfolyamos tanulók közül a legjobban teljesítő diákok nézhették meg ezt a rangos versenyt. A hosszú buszos utazás után mindenki megtekintette a szakmájának megfelelő feladatkiírást, és figyelemmel kísérhette a versenyző tanulók szorgalmas, igyekezetes munkáját.