Nyílt nap - Don Bosco rózsája vetélkedő

2019.november 15. péntek, Kazincbarcika

2019.11.15-én iskolánk nyílt napot tartott, melyre a környékbeli általános iskolák 8. osztályos diákjait és osztályfőnökeiket hívtuk meg. Több mint kétszáz tanuló vett részt vetélkedőnkön, ahol játékos keretek között próbálhatták ki magukat a különböző szakmákban. Tíz állomáson kellett megmérettetni magukat, miközben betekintést nyerhettek iskolánk tanműhelyeibe, tantermeibe. Azok a csapatok, akik teljesítették a szakmai próbákat méltán kiérdemelték Don Bosco rózsáját. A legeredményesebb csapatok értékes nyereményekben részesültek. A játékos nap nyertesei az izsófalvai Izsó Miklós Általános Iskola nyolcadikos diákjai lettek, akik egy 3 D-s mozi látogatást nyertek Miskolcra. Második helyezett a kazincbarcikai Árpád Fejedelem Tagiskola tanulói lettek, akik egy osztálybowlingot nyertek a kazincbarcikai Don Bosco Sportcsarnokba. A harmadik helyezett a rudabányai Gvadányi József Általános Iskola diákjai lettek, akik egy Don Bosco tortát nyertek.

MA ás TL

Képek: https://photos.app.goo.gl/Tj3ES5K1ATB2ghjx6