Ezüsteső hullott a Don Bosco-s diákokra

2019.szeptember 12. csütörtök, Kazincbarcika

A Kazincbarcika Város Önkormányzata által meghirdetett, A jövő városa címet viselő pályázaton iskolánk négy pályaművel indult. Három pályázónk rajz kategóriában, egy pályázónk egyéb kategóriában indult.

A pályázat célja az volt,hogy megmutassa hogyan képzelik el a versenyzők a 100 éves Kazincbarcikát. A rajzoló diákjaink pályamunkáinak elkészülését Szűcs Judit művésztanárnő segítő szakértelme támogatta. A rajz kategóriában mindhárom munkát a zsűri ezüst minősítéssel értékelt. A képzőművészeti témák alkotói és a munkák  címei a következők voltak:

1. Magyari Boglárka: A Völgypark, mint Kazincbarcika város tüdeje.

2. Sajti Boglárka: A rohanó jövő alapkérdései.

3. Seres Valentin: Futurista gondolatok Kolorcityben.

Az egyéb kategóriában végzős cukrász tanulónk Trencsényi Sándor József egy rövid videóban mutatta meg elképzelését a 100 éves Barcikáról,melyet a zsűri ezüst helyezéssel és tárgyjutalommal értékelt. A felkészülésében Császár Judit tanárnő nyújtott segítséget.

Szívből gratulálunk a nyerteseknek!

CsJ, SzJ

Képek: https://photos.app.goo.gl/Vf7qsLxCiwTWb6yj8