K&H Vigyázz, kész, pénz Pénzügyi vetélkedő

2019.február 22. péntek, Kazincbarcika

A 2018/2019 tanévben megrendezésre került K&H Vigyázz, Kész, Pénz! pénzügyi vetélkedőre intézményünk is nevezett, így részesei lehettünk a versenyben részt vevő 2040 csapatnak és közel 8300 versenyző diákkal együtt iskolánk három csapata is megmérette magát a verseny első online fordulóján.

A kazincbarcikai középiskolák közül iskolánk Szuperhármas csapata (Trencsényi Sándor József, Csarkó Albina, Karika Dzsenifer 2/10/l)  teljesített a legjobban, a megszerezhető 50 pontból 33,5 pontot értek el,így csak 6,5 ponttal maradtak le a továbbjutás lehetőségétől. A 10 A osztály Pumukli csapata 33 pontot (Hrabovszky Fruzsina, Czóner Fruzsina Eszter, Váradi Mirjam) a Hercegnők csapata (Novák Vanda, Váradi Emese, Gulyás Mirella) pedig 31 pontot értek el a versenyben egy hajszálnyival lemaradva a Szuperhármas csapat eredményétől. Gratulálunk a szép szereplésért!

CSJ

Képek: https://photos.app.goo.gl/Mf5hHigaiCFpyt886