Egészséghét – 2013. november 18-22.

2013.november 18. hétfő, Kazincbarcika

Az egészséghéten számos program közül válogathattak a tanulók, melyeken csak az osztályfőnöküknél való előzetes feliratkozás után vehettek részt. A keddi megnyitó az iskola udvarán egy imádsággal kezdődött, majd, hogy frissen és üdén induljon a nap, a jelenlévők mindegyikének egy kört kellett lefutnia. Az ötödik órában Filkóházi Csaba mentőtiszt tartott bemutatót az elsősegélynyújtásról Másnap az első négy órában órarendi tanítás volt, a programok az 5-6. órában kezdődtek. A felelősségteljes döntésről dr. Pásztor Gábor tartott előadást, de beülhettünk a vitaminbemutatóra vagy Suszter Emese szakoktató prezentációjára is, aki a hajápolást vette górcső alá. November 20-án Veres Viktória védőnő dohányzás prevenciós programján, november 21-én pedig dr. Csikász Erzsébet iskolaorvos előadásán vehettek részt a diákok.