Családi nap

2018.június 1. péntek, Kazincbarcika

2018. június 1-én tanulóink és hozzátartozóik számára családi napot szerveztünk.

A rendezvényt igazgató úr nyitotta meg, majd János atya vezetésével közösen imádkoztunk szeretteinkért. Ezt követően külső intézmények előadói, a család fontosságáról beszélgettek diákjainkkal. Az előadások után 11 állomásból álló elméleti és ügyességi vetélkedőn adhattak számot tudásukról. Az akadálypálya után lazítás következett. Volt kutyás-, tűzoltó-, és birkózó bemutató, lehetett lovagolni, íjászkodni, légpuskával lőni.

Megérte ügyesnek lenni, hiszen az 1. helyezést elért csoport a miskolci Pláza mozijába nyert jegyeket, a 2. helyezett a Don Bosco Sportközpontban bowlingozhat. A 3. és 4. helyezett csapat tagjai pedig Don Bosco emblémával ellátott tortát kaptak.

A programok színes kavalkádjából reméljük mindenki megtalálta a kedvére valót.

Sólyomváriné Kovács Katalin

Tóth Erzsébet