Nyílt nap – Don Bosco rózsája vetélkedő

2017.október 27. péntek, Kazincbarcika

2017.10.27.Nyílt nap – Don Bosco rózsája vetélkedő (képek:RR)

Iskolánk 2017. október 27-én nyílt napot tartott, melyre a környékbeli általános iskolák diákjait és osztályfőnökeit fogadtuk. Közel 200 tanuló 15 csoportban vehetett részt ezen a rendhagyó nyílt napon, mely egy játékos vetélkedősorozaton keresztül mutatta be iskolánk szakmai kínálatát. Kilenc állomáson át járták be intézményünket az érdeklődő diákok, tanműhelyeket és bemutatótermeket látogattak, ahol interaktív foglalkozásokon vehettek részt, az egyes szakmákhoz kapcsolódóan.  Azok a csapatok, akik végigjárták a szakmai próbákat, pl: íz-,illat próba, téglavetés próbája, tűzpróba stb. kiérdemelték Don Bosco rózsáját. A nyílt napi vetélkedőn részt vett csapatokat az egyes állomásokon pontozták, így a legeredményesebb csapatok értékes nyereményben és különdíjban részesültek. Az első helyezett a Borsodsziráki  Általános Iskola lett, a második helyezést Bánhorváti csapata érte el, a harmadik helyezett Izsófalváról érkezett , a játék különdíjasa pedig a szendrői iskola csapata volt.

Császár Judit

Képek: https://photos.app.goo.gl/uSxq8VM89V3XbEN73