Herbolyai játékok

2017.szeptember 18. hétfő, Kazincbarcika

Iskolánkban immár hagyománnyá vált a kilencedikes diákok év eleji játékos vetélkedőjének megrendezése Herbolyán. A kilencedikes osztályok osztályfőnökeikkel játékos feladatokon keresztül ismerhették meg egymást és mérhették fel tudásukat három napon keresztül, 2017.09.18-20 között,osztályonkénti turnusokban.
A játékokra külön busszal érkeztek a tanulók, a herbolyai művelődési házhoz,melynek színháztermében közös imádsággal és énekkel vette kezdetét a vetélkedősorozat. Az osztályok először a szakmájukkal kapcsolatos közös produktumon dolgoztak: tenyérfestés,majd kisebb csapatokba rendeződve elindultak a játékos vetélkedőkön megméretni tudásukat.
A vetélkedőn legjobb eredményt elért csapatokat családi pizzával jutalmaztuk. Gratulálunk a nyerteseknek!

Császár Judit