Tanévzáró

2016.június 17. péntek, Kazincbarcika

Véget ért a 2015/2016-os tanév tanáraink és diákjaink számára. Ennek alkalmából az iskola udvarán rendhagyó tanévzáró ünnepséget tartottunk és közösen búcsúztattuk el a tanévet. A diákok és a felkészítő tanárok színvonalas műsorral készültek. Eljátszották az angol órát, megtartották a tornaórát és a fodrászok szakmai óráját is. Mindez nagyon jó hangulatban zajlott és sok vidám percet okozott mindenkinek. Igazgató Úr beszédében a nyári gyakorlat elvégzésére és a pihenésre helyezte a hangsúlyt. Deák László Úr is részt vett az évzárón, aki már évek óta anyagi hozzájárulásával támogatja a kiemelkedő teljesítményt nyújtó tanulók munkáját. A jól teljesítő diákok pénzjutalmat és édességcsomagot kaptak. János atya is búcsúzott a diákoktól; jó tanácsokkal látta el őket a nyári szünetre. Elkezdődött a VAKÁCIÓ!

Balogh Katalin