Osztálykirándulás 1/9/a

2016.május 12. csütörtök, Miskolc

2016. május 12-én, szép tavaszi napsütéses időben mentünk osztálykirándulásra (1/9/a), Miskolcra. Miután megérkeztünk a Búza térre, lesétáltunk a Népkertbe. Itt elfogyasztottuk a reggelit és utána meglátogattuk a Pannon Tenger Múzeumot. A múzeum sok érdekes interaktív dolgot kínált, amit nagy érdeklődéssel próbáltunk ki.

Bosco Szent János jelenléte kísért, hiszen a múzeumba a belépő díjtól eltekintve engedtek be. Isten áldása kísérje a múzeum vezetőségét ezért a nagylelkű felajánlásért és az ott kapott élményekért.

A múzeumból kijőve, a népkerti felnőtt játszótérre vettük utunkat, ahol szintén nagyon jól szórakoztunk, mozogtunk.  Visszasétálva a Búza térre, megebédeltünk és az osztályfőnök egy-egy gombóc fagyival lepte meg a fiúkat.

Istennek legyen hála ezért a tartalmas együtt töltött napért.

Kovácsné Balla Katalin