Ösztöndíjasunk, Schmidt Vivien!

2016.április 21. csütörtök, Kazincbarcika

Pro Paedagogia Christiana Alapítvány A Szent Gellért Ösztöndíj – 2016 egyik sikeres pályázója, iskolánk diákja: Schmidt Vivien.

A pályázat célja: az oktatási intézményekben a rászoruló tanulók támogatása ösztöndíj formájában. A pályázatban a katolikus intézményfenntartók által működtetett, a KPSZTI pedagógiai szakmai szolgáltatását igénybe vevő nevelési-oktatási intézmények közül az általános iskolák, gimnáziumok, szakközépiskolák, szakiskolák és kollégiumok vehetnek részt.

Vivien 2/10/e osztályos tanuló. Szociális gondozó és ápoló szakmát tanul. Nagyon jó magatartású és szorgalmú. Kedvenc tantárgyai között szerepel a klinikai, az egészségügyi és a gondozási ismeretek. Jól érzi magát a gyakorlati helyén, ahol idős emberekkel foglalkozik. Vivien tervei között szerepel az is, hogyha elvégezte az iskolát és szakmát szerzett, akkor a Don Bosco Iskolában marad és leérettségizik.

Jó tanulást és sok sikert kívánunk neki!

Balogh Katalin