Caterpillar Magyarország Zrt. előadása

2016.április 19. kedd, Kazincbarcika

A Caterpillar Magyarország Zrt. munkaerő toborzással foglalkozó munkatársai látogattak el a Don Bosco Iskolába, hogy egy rövid előadást tartsanak a végzős hegesztő tanulóknak, akik potenciális munkavállalói lehetnek a cégnek.

A Caterpillar cég Gödöllőn található. A cég fő tevékenysége: a fémszerkezet gyártás. A cég kiszámítható, stabil munkahely a munkavállalók számára. Elkötelezett, kitartó és lelkes munkatársakat keresnek. Nagyon fontosnak tartják a megfelelő szaktudást és ennek az elismerését is. Különböző juttatási csomagokat kínálnak, ami szintén motiváló erő lehet a döntés meghozatalában.

A végzős hegesztők számára nagyon jó munkalehetőség lehet, mert itt megalapozhatják és elmélyíthetik a szakmai tudásukat. A céghez úgy kerülhetnek be a munkavállalók, ha megfelelő minőségű próbamunkát-próbaterméket tudnak elkészíteni. Ezek után 3 hónapos betanulási idő áll rendelkezésükre, hogy megfelelően elsajátítsák a hegesztés technikáját.

A cég azért számít a fiatalokra, mert nagyon kevés a jó szakember, és fontos a megfelelő utánpótlás megtalálása.

A Caterpillar Magyarország Zrt várja a lelkes fiatalokat!

Balogh Katalin