Szalézi konferencia

2016.január 13. szerda, Kazincbarcika

A konferencián János atya Don Bosco születésének bicentenáriumáról vetítetett le egy filmet, amely bemutatta, hogy a 200. évfordulót milyen rendezvények kísérték az egész világon és hogyan ünnepelték meg a jubileumi évet. 2016-ban Don Bosco álma tovább folytatódik, hiszen szellemisége a mai napig bennünk él.

P. Lukács István: A fiúk apostola című könyv „A tölgy gyökeret ver” című fejezetét ez alkalommal a természettudományos munkaközösség dolgozta fel. Don Bosco életének ezen fejezetét nagyon színvonalas és szórakoztató bábelőadással mutatták be a tanárok. Az előadás eredetire és látványosra sikerült.

Január 29-én nagyszabású rendezvényre készülnek az iskola tanulói. Közösen ünnepeljük majd meg Don Bosco égi születésnapját.