Idősek napja

2015.október 8. csütörtök, Kazincbarcika

Örömmel tettünk eleget a kazincbarcikai 1. Sz. Idősek Klubja meghívásának, hogy vegyünk részt az Idősek Hete rendezvénysorozaton.

Az iskola diákjai színvonalas műsorral készültek, melyet sok-sok közös próba előzött meg. Mindenki azt a stílust és műfajt hozta, ami a legközelebb állt hozzá, és amiben a legjobban megmutatkozott a tehetsége.

Közel 20 gyerek képviselte az iskolát és tette vidámmá, színessé és hangulatossá az idősek otthonában töltött napot. A programok között szerepelt a latin és a cigány tánc, az ének és a gitárzene, a vers és a tanmese egy-egy gyöngyszeme is. Az idősek nagy szeretettel fogadták a fiatalokat, akik sok vidám és felejthetetlen percet okoztak számukra a fellépésükkel.

A hangulat nagyszerűre sikerült, a gyerekek pedig alig várják a következő megmérettetést!