Pesti József Forradalmi szavalóverseny

2015.október 8. csütörtök, Kazincbarcika

Az Irinyi János Református Szakközépiskola Humán munkaközössége által meghirdetett Pesti József Forradalmi szavalóverseny 2015.Október 08-án került megrendezésre az intézmény egyik előadótermében. A kazincbarcikai középiskolák 13 diákja közül iskolánk két tanulója, Lázók József 11 A, szakközépiskolai és Lakatos János Gábor 1/9/h szakiskolai tanulók is mérettették meg magukat a versenyen.

A szervezők családias vendégszeretettel fogadták a felkészítő tanárokat és diákokat. A szavalók nagy izgalommal és lámpalázzal várták a percet, amikor kiállhatnak a zsűri elé. Az erős versmondó mezőnyben sikerült dobogós, harmadik helyezést elérnünk. Lázók József, bronzérmesünk, a zsűri szerint is magával ragadó orgánumával, stílusos versmondásával, tehetségével színvonalas előadást nyújtott. Szívből gratulálunk Józsi!