Játékdélután Don Bosco évében a Don Bosco Iskolában

2015.január 24. szombat, Kazincbarcika

Játékdélután Don Bosco évében a Don Bosco Iskolában

2015. jan. 24-én játékdélutánt rendeztünk a Don Bosco Iskolában szalézi gimnazistáknak, don boscósoknak és máshonnan is jöttek a 13-17 éves korosztályból. Mintegy 40 fiatal volt jelen, nem számolva a felnőtteket és a szaléziakat. Szalézi Szent Ferenc és Don Bosco jellegzetes tulajdonságának ismertetése után imádkoztunk, énekeltünk, majd a szalézi munkatársak uzsonnával lepték meg a fiatalokat az ebédlőben. Majd következett a fergeteges ismerkedő játéksorozat Gábor testvér, Helga és Bianka animátorok vezetésével. Gábor testvér videós kvízt rendezett, amire érdeklődéssel tippeltek  a versenyzők. Majd a pontösszesítés alatt néhány szót szólt minden jelenlévő szalézi: Rajesh atya, Gábor atya, Zoli atya tréfálkozott, Domonkos atya pedig énekkel lepte meg a fiatalokat, és Laci bá is köszöntötte a résztvevőket. Noha a rendezvény befejezését este 6-ra hirdettük, még 7 óra tájban is voltak, akik ott játszadoztak a 8-as csocsóval, ping-pongoztak vagy egyéb vidám ténykedésben foglalták le magukat.