Dolgozók Karácsonya

2014.december 19. péntek, Kazincbarcika

A 2014. december 19-én az év utolsó tanítási napján ismét megtelt a Szent Család templom iskolánk tanulóival és dolgozóival. Az ünnepség Kővári László igazgató úr köszöntésével vette kezdetét, majd Zoli atya által celebrált karácsonyi szentmise követte. János atyának és Domonkos testvérnek köszönhetjük a zenés kíséretet, mely ünnepélyesebbé tette a szentmisét. Ezt követően Molnár-Gál Béla diakónus irányításával egy színvonalas, szívet melengető és tanulságos árnyjátékot láthattunk az iskola tanulóinak előadásában a szentmise zárásaként.

A miséről visszatérve az iskola összes dolgozója közös ünneplésen vett részt. Az ünnepséget Margó néni szavalata kezdte, majd Domonkos atya karaoke számával folytatódott. Éhesek se maradtunk, mert az iskolatitkárunk egy nagyon egyszerűen elkészíthető étel receptjét osztotta meg velünk! Az iskolavezetés meglepetéskén elénekelt a jelenlévőknek egy karácsonyi éneket.

Az ünnepélyes nap zárásaként az iskola megvendégelt bennünket egy állófogadáson.