Gólya avató

2013.október 4. péntek, Kazincbarcika

A hetedik, nyolcadik és kilencedik évfolyamos tanulók egy „bemutatkozó műsor” keretében adhattak számot bátorságukról „gólyatársaiknak” eme pénteki napon az 5-6. órában. Az osztályokból volt, aki egyénileg, de legtöbben csoportosan adták elő, hogy milyenek is ők, miben is különlegesek valójában. Aki ott volt, megcsodálhatta egy hetedik osztályos lány énektudását vagy láthatta például a kilencedik szakközépiskolás osztály „szerepcserés” kubai táncát.

A produkciókról és az azt követő feladatokról egyöntetűen elmondható, hogy szórakoztatóak és újszerűek voltak; a diákokat alig lehetett hazaküldeni. A hangulatért valamint a feladatok kivitelezéséért a DÖK felelt, felkészítőjük Fodorné Boza Éva volt.