Becsöngettek

2014.szeptember 1. hétfő, Kazincbarcika

Tanévnyitó beköszöntő, avagy újra elkezdődött az, amiről két és fél hónapig hallani sem akartunk, de aztán, ahogy már évek óta mindig, ahogy már megszoktuk, ahogy már icipicit (persze csak titokban és szigorúan csak augusztus végén) vártuk is, ahogy a többi sok száz iskolában szeptember elsején, reggel nyolckor nálunk is becsöngettek.

Új és régi diákjainkat Kővári László igazgató úr, és Andrásfalvy János atya iskolánk igazgatóhelyettese a Szent Család templomban köszöntötte.  Tanulóink kis csoportja Kis Katalin tanárnő felkészítése alatt műsorral kívánt mindenkinek vidám évkezdést, jó tanulást, és sok-sok remek programot a 2014-2015-ös tanévre. Molnár- Gál Béla diakónus, igazgatóhelyettes igeliturgiával nyitotta az iskolaévet.