Pályaorientációs nap a kazincbarcikai iskolák hetedikes tanulóinak

2018.június 7. csütörtök

Kazincbarcika

A Kazincbarcikai iskolák közel ötven hetedik osztályos tanulója  kísérőtanáraikkal, pályaorientációs nap keretében látogatták meg intézményünket.

A vendégeket először Fehér Béla igazgató helyettes úr köszöntötte,majd egy rövid videóban ismerhették meg iskolánkat.

A köszöntő után a látogatók öt állomás bejárásával ismerkedhettek meg interaktív játékok segítségével az intézményünk szakmai kínálatával.A hegesztő és csőszerelő műhelyben belekóstolhattak a gépészeti szakma rejtelmeibe,a nyomda és könyvkötő műhelyek megtekintése során a nyomdaipar szépségeit nézhették meg a látogatók. Bemutattunk játékos oktatási módszereket, és szakmai kavalkádot is ahol a vendégek szinte minden  érzékszervüket próbára tehették.  A nap különlegessége volt, hogy  látogatóink megtekintették  a kazincbarcikai Kenyérgyárat, a pék tanulóink egyik gyakorlati helyét,ahol meleg kenyeret és pékárukat kóstolhattak.

A gyerekek nagyon jól érezték magukat és élményekkel gazdagon térhettek haza.

CsJ

Képek: https://photos.app.goo.gl/myT7nnSldA2LRyyS2