Bemutató óra

2017.október 12. csütörtök

Kazincbarcika

Az őszi pedagógiai napok alkalmából 2017.10.12-én a Don Bosco Iskolában Császár Judit tanárnő bemutató órát tartott a 2/10/k osztály tanulóival. A bemutató óra vendégei voltak a Szerencsi Szakképző Iskola tanárai, az Irinyi János Református Iskola egyik tanárnője, iskolánkat az órán Kavalyeczné Juhász Krisztina Igazgató helyettes asszony és Sólyomváriné Kovács Katalin az osztály osztályfőnöke képviselte. A tanóra témája munkajogi ismeretek - a munka díjazása volt, melyet Komplex Instrukciós Program szerint tartott iskolánk pedagógusa. A tanulók három csoportban dolgozták ki közösen a nyílt végű csoportfeladatokat, majd csoportmunkára épülő egyéni differenciált feladatokat oldottak meg a tanulók képességeik szerint. A diákok izgatottan, de nagy lelkesedéssel vettek részt az óra menetében. Tanulóink önmagukat felülmúlva bizonyították, hogy a megszokottól eltérő tevékenységi formában is egymást erősítve tudnak helyt állni. Vendégeink nagy elismeréssel nyilatkoztak a számukra ismeretlen KIP-es módszer alapján felépített tanóráról. Az iskola az osztály ügyességét egy tortával jutalmazta.

CSJ

Képek: https://photos.app.goo.gl/pizJVwftANEj5gxx2