3/11/b Osztálykirándulás a Weishaupt Hőtechnikai Kft.-nél

2017.szeptember 29. péntek

Biatorbágy

Iskolánk végzős központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő tanulói 2017.09.29-én a Weishaupt Hőtechnikai Kft. nyílt napján vettek részt Biatorbágyon. A rendezvényen a diákok megismerkedhettek a Weishaupt termékeivel. Előadást hallgattak meg a Weisthaupt égőkről és fűtési rendszerekről, kondenzációs kazán és füstgáz-mérési bemutatón vettek részt, ahol üzem közben láthatták, tapasztalhatták az elméletben elmondottakat. A Vörsas Kft a Weishaupt cég műhelycsarnoka előtt a műanyag hegesztést mutatta be, a tanulók láthatták élőben, hogyan kell elvégezni a műanyag csöveken a nyeregidom hegesztést, valamint a csövek tompahegesztését. A kézi hegesztés mellett a gépi hegesztést is bemutatták. A TIGÁZ is tartott előadást, ahol ismertette a cég profilját és szó volt a TIGÁZ-nál való elhelyezkedés lehetőségeiről is.

A Weisthaupt Nyíltnap nagyon tartalmas rendezvény volt, sok ismerettel és élménnyekben gazdagon tért haza mindenki.

TL

Képek: https://photos.app.goo.gl/6EN4aaT4JyLbHFxv2