Második esély tábor TÁMOP 3.3.9.

2013.szeptember 19. csütörtök

Égervölgye

A TÁMOP 3.3.9-es pályázatban részt vevő diákok és mentoraik egy háromnapos kiránduláson vettek részt, melynek helyszíne Égervölgye volt. Az Égervölgye Ifjúsági Tábor egy csodálatos természeti adottságokkal rendelkező tábor és pihenőhely Perkupa település szomszédságában. A tiszta erdei levegő, a csendes környék ideális helyszínt biztosított a pihenéshez és a számos játékos, csapatépítő feladathoz. A tanulók kedvükre válogathattak a különféle, a tábor területén található nem hétköznapi szórakozási lehetőségek közül. Kipróbálhatták az íjászatot, sőt, volt külön biliárdszoba is, amit kiváltképpen előnyben részesítettek. Sokak örömére jó néhány háziállat is felbukkant a tábor területén, mások számára az otthoni munkálatok (pl. a favágás) felelevenítése jelentette a kikapcsolódást.