„Szabad a pálya” Pályaválasztási rendezvény a miskolci Grupama Arénában

2016.november 12. szombat

Miskolc

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal Munkaügyi Központja „Szabad a pálya!” címmel 15. alkalommal szervezte meg pályaválasztási kiállítását november 12 és 13-án Miskolcon a Generali Arénában. A rendezvényen 83 kiállító segítette a pályaválasztás, szakmaválasztás folyamatát a tanulók számára, lehetőséget teremtve, a képzők és a képzést keresők közötti közvetlen találkozásra. A pályaválasztási kiállításon megjelenők komplex információt kapnak a pályákról, foglalkozásokról, a munkaerő-piacon keresett szakmákról.

Iskolánk is részt vett ezen a rangos rendezvényen. Az iskolánkban oktatott szakmákat mutattuk be és népszerűsítettük, valamint Kis Katalin tanárnő vezetésével tehetséges fiataljaink pedig a színpadon mutatták be az iskola életét zenés műsorukban.

Suszter Emese