Thai-box előadás

2016.május 31. kedd

Kazincbarcika

A kazincbarcikai Küzdő Sportegyesület  vezetője, Szepesi Attila tartott előadást iskolánkban. Attila azzal a céllal érkezett, hogy bemutassa az egyesületet, az ott folyó munkát, az elért sikereket és beszéljen a gyerekeknek a thai-box szépségeiről.

Az egyesület 2000. februárjában alakult, mint közhasznú szervezet. Legeredményesebb versenyzőjük: Forgon Árpád, aki 2004-ben 3. alkalommal lett Kazincbarcikán az év felnőtt férfi sportolója. Érdemes megemlíteni még Doró István nevét is, aki 2004-ben az USA-ban megrendezett Világkupán ezüstérmet szerzett.

Attila beszélt a saját pályafutásáról is, hogy honnan indult és hová tart. Nagyon fontosnak tartja a sportág népszerűsítését és a fiatalokkal való megismertetését.

A Don Bosco iskola vezetősége szeretné, ha a következő tanévben a diákok körében kedveltté válna a thai-box, Attila pedig szívesen tartana nálunk bemutató órákat. Várjuk a jelentkezéseteket ezekre az edzésekre!

Balogh Katalin