Városi "Ki mit tud"

2016.április 22. péntek

Kazincbarcika

Április 22-én került megrendezésre az iskolai Ki mit tud-nak a folytatása. Ezt a rendezvényt középiskolák számára hirdettük meg, illetve az iskola azon diákjai számára, akik az iskolai megmérettetésen sikeresen vették az akadályt.

A rendezvény Herbolyán került megrendezésre, a Közösségi Házban. A fellépők énekkel, tánccal, prózai előadással készültek és itt is bemutatkozott a Don Bosco Iskola Kollégiumának a zenekara. Az Irinyi János Református Szakközépiskola és Diákotthon valamint a Szalézi Szent Ferenc Gimnázium diákjai nagyon színvonalas műsorral készültek. Gyönyörű verseket válogattak és az énekkaruk is fülbemászó dallamokat szólaltatott meg. A három főből álló zsűrinek nem volt könnyű dolga eldönteni, hogy ki miben volt a legjobb... Színvonalas előadásokat láthattunk és hallottunk. Minden fellépő értékes egyéniség volt, és ezen a napon a legjobbat hozták ki magukbó. Kellemes délutánt töltöttünk együtt. Találkozunk jövőre is!

Balogh Katalin