Szalagavató

2015.november 27. péntek

Kazincbarcika

Az Egressy Béni Művelődési Központ adott otthont a Don Bosco Iskola végzős diákjai, szüleik, barátaik és tanáraik számára megrendezett szalagavató ünnepségnek.

A végzős diákok színvonalas műsorral készültek, amelybe belevitték egyéniségüket, érzéseiket, vágyaikat, álmaikat. Mindezt humorral, jókedvvel, vidámsággal ötvözve adták elő a vendégeknek. Mindenki hozta a magában szunnyadó tehetséget, amit most a felszínre tört. Sok felejthetetlen produkció született, amire évek múlva is öröm lesz visszaemlékezni. Innentől kezdve újra a tanulás veszi át a főszerepet a diákok életében, mert hamarosan jönnek a vizsgák, ahol a tehetség mellett megmérettetik a tudás is.

A műsorok után az osztályfőnökök feltűzték a szalagokat és kiosztották a gyűrűket. A szalagavató ünnepséget álló fogadás zárta, ahol a diákok, a szülők és a meghívott vendégek kötetlen beszélgetés formájában zárhatták ezt a felejthetetlen napot.

A végzős diákoknak sok erőt és kitartást kívánunk!

"Útjaink százfelé válnak,

De szívünk egy célért dobog,

Nekivágunk a küzdelmes mának,

És épít karunk egy szebb holnapot..."