„Jó reggelt” – napindító

2015.szeptember 17. csütörtök

Kazincbarcika

2015. 09.17-én „Jó reggelt” programmal nyitották a napot a Don Bosco Iskola diákjai. Három csoportban vettek rész a diákok a rendezvényen.

Az összejövetel közös imádsággal és napindító gondolatokkal kezdődött. Levetítettek egy rövid filmrészletet Don Bosco életéről, mely három téma köré csoportosult: otthon, templom, iskola. Don Bosco álma az volt, hogy tanulhasson, majd később pap lehessen, és ez által megmenthesse a fiatalokat. A film példát mutat a gyerekeknek, hogy a tanulás révén megnyílnak számukra is a lehetőségek és ők is megvalósíthatják a saját álmaikat.

Don Bosco ma is itt él közöttünk, és járja a világ utcáit a mi lépéseink nyomán.

A nap fő kérdése, hogy bármilyen élettel megelégszel, vagy többé akarsz válni és meg akarod változtatni a világot?