Nyílt nap TÁMOP -3.3.9.D

2014.december 9. kedd

Kazincbarcika

Mottónk: „  A nevelés a szív dolga”

2014. december  09-én iskolánk nyílt napot rendezett, a TÁMOP -3.3.9.D-12-2012-0006 számú pályázat kereteiben. Tárt ajtókkal fogadtuk a hozzánk látogató fiatalokat, szülőket, partnereinket, érdeklődőket. Megismerhették az egyházi iskola nyújtotta lehetőségeket, tanulási utakat, választható szakmákat, az új szakképzési rendszert.  Bepillantást nyertek a különböző tanítási órákra, megnézték a tanműhelyekben folyó munkát és bátran feltehették a kérdéseiket. A tornateremben felállított standokon az iskolában oktatott szakmákkal testközelből ismerkedhettek, bekapcsolódhattak a munkafolyamatokba, apró saját kezűleg készített ajándékokat vihettek magukkal. Az iskoláról készült prospektus kiosztásával zártuk a napot.