Családi nap TÁMOP 3.3.8.

2014.május 23. péntek

Kazincbarcika

2014. máj. 23-án a TÁMOP 3.3.8.B-12. pályázat keretében iskolánkban Családi Nap megrendezésére került sor. Rengeteg különféle, izgalmas program várta a diákokat és szüleiket, hozzátartozóikat.

A programsorozat egy nyitó-imádsággal vette kezdetét, majd három különböző témájú előadással készültek a szervezők. Utána drogmaratonra vártuk a diákokat, ahol érdekfeszítő stílusban kaphattak felvilágosítást a drogok hatásairól, a használat igazi okairól, a függőség veszélyeiről. Ezek után az osztályok közötti verseny vehette kezdetét, amely minél több állomás látogatásával és minél jobb eredmények elérésével biztosította a több kategóriában hirdetett győztesnek első helyezését. Az állomások rendkívül színes képet mutattak, volt többek között labdarúgás (osztályok közötti, tanár-diák), tanár-diák kötélhúzás, fekvenyomó-, kosárdobó verseny, thaibox bemutató, lovaglás, trambulin, darts, mászófal, íjászat, sakk és póker, logikai kuckó. Ez csak néhány az izgalmasabbnál izgalmasabb állomások közül, a teljesség igénye nélkül. Az eredményhirdetésre egy órakor került sor, ahol több kategóriában első három helyezést díjaztunk, ezen kívül különdíj is kiosztásra került.