Főegyházmegyei tanévzáró ünnepségen vett részt néhány diákunk az egri bazilikában. A szentmisén és díjátadón Trencsényi Ferenc, 10-es épületszerkezet-lakatos, Tatárka Ádám, végzős pék tanuló. Közülük Dús Nikolett, 10-es szociális gondozó kitüntetést vehetett át a HIFI csoportban való kitartó részvételéért, oratóriumban való rendszeres segítségéért.
HIFI-s + kirándulás: Lillafüredre és Bükkszentkeresztre - 2017.június 12. hétfő - Lillafüred
2017. június 12-én járatos Volán busszal mentünk Miskolcra, utána Lillafüredre. Nagyon jó hangulatban érkeztünk meg, az idő is verőfényes napsütéses volt. Elmentünk egy játszótérre, ahol sokféle szabadtéri játékot próbáltunk ki.
Pedagógusnap - 2017.június 2. péntek - Kazincbarcika
2017.06.02-án ünnepeltük iskolánkban a pedagógusnapot. Erre a napra Molnár-Gál Béla igazgató úr adta át a tanáriban az erre a napra készíttetett iskolánk logójával ellátott csokitortát, és köszönte meg a tanároknak eddigi munkájukat. Köszönjük!
Osztálykirándulás 1/9/e Diósgyőr - 2017.május 31. szerda - Diósgyőr
Az 1/9/e osztály 2017. 05. 31-én tanulmányi kiránduláson vett részt, melynek helyszíne Miskolc volt. A hasunkat reggel jól megtömtük akkora szendvicsekkel mint a saját fejünk. A kirándulást a diósgyőri várban folytattuk, ahol a királyi étekfogó remek ételeket szolgált fel.
2/10/a osztálykirándulás - 2017.május 30. kedd - Ózd
Május 30-án a 2/10/a osztálykiránduláson vett részt Ózdon. A kirándulás kiválóan sikerült, vidám hangulatban telt. Meglátogattuk az ózdi Gyártörténeti Múzeum és Emlékparkot, ami a fiúknak nagyon tetszett nehézipari jellegzetességei okán is.
2017. május 27-én, szombaton délelőtt 10 órától az Edelényi Kastélyszigetben vehette át Csipkés Krisztián tanulónk az 1. helyezésért járó díjat a "Kastély a vásznon" című rajzpályázat díjátadó ünnepségén. Krisztián a középiskolások korosztályában szerezte meg a legjobb helyezést, melyért ezúton is gratulálunk és Istentől áldást, sok erőt kívánunk, hogy a jövőben értékeket teremtő módon kamatoztassa alkotó tehetségét.
Fotópályázat kiállítás - 2017.május 27. szombat - Kazincbarcika
2017. május 27-én 11 órától került megrendezésre a III. Észak- Borsodi Fotópályázat kiállítás megnyitója és díjátadó ünnepsége a kazincbarcikai Don Bosco Sportközpontban. A díjátadó gálán Ferenczi Réka 11.A. osztályos tanulónk a Piramis együttes egyik legismertebb számát, a ’Szállj fel magasra ’ dalát adta elő, amivel nagy sikert aratott.
Don Bosco rózsája project - 2017.május 26. péntek - Kazincbarcika
A Szalézi Szent Ferenc Év alkalmából megrendezett Don Bosco rózsája játékos vetélkedőre hívta meg iskolánk a környékbeli általános iskolák hetedikes,nyolcadikos diákjait 2017. május 26-án. A vetélkedő fő célja iskolánk megismertetése a környékbeli diákokkal játékos formában. A tanulók és osztályfőnökeik a BOKIK által támogatott külön buszokon érkeztek a Don Bosco Iskolába.
Fellépés az idősek Otthonában - 2017.május 24. szerda - Kazincbarcika
2017. május 24-én a II. számú Idősek Otthonában szórakoztattuk az ott élő időseket és a hozzájuk érkező vendégeket. Nyárköszöntő vidám játékkal folytatódott a délelőtt, amit az idősek egy közösen elfogyasztott bográcsossal fejeztek be.
Segítő Szűz Mária körmenet - 2017.május 24. szerda - Kazincbarcika
Május 24-én, Segítő Szűz Mária ünnepén 15 órakor indult a Szent Teréz-templom elől az a körmenet, amelyben a hívek mellett a két szalézi fenntartású középiskola dolgozói és diákjai is szép számmal képviseltették magukat. Márkus Zoltán atya évekkel ezelőtti kezdeményezése mára már magyar díszruhába öltözött leányokkal is gazdagodott.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29