Mikulás a suliban - 2018.december 6. csütörtök - Kazincbarcika
Ez a nap más volt, mint a többi, hisz diákjainkat, tanárainkat és az iskola dolgozóit a jókedvű Don Bosco Mikulás és csapata fogadta reggel és mindenkinek szaloncukorral kedveskedett.
Látogatás a csecsemőotthonban - 2018.december 5. szerda - Nagybarca
Ma a nagybarcai csecsemőotthonba látogatott el iskolánk egy maroknyi csapata, ahol átadtuk iskolánk által gyűjtött pelenkákat, bébiételeket, ruhákat és játékokat. A diákok egy kis zenés műsorral is kedveskedtek az ott lakóknak és dolgozóknak.
Szentmise - 2018.december 3. hétfő - Kazincbarcika
Iskolánkban a decemberi hónapot szentmisével nyitottuk meg a Szent Család templomban. Meggyújtottuk az adventi koszorú első gyertyáját és egyben Xavéri Szent Ferencről emlékeztünk meg.
Adventi játszóház - 2018.november 30. péntek - Kazincbarcika
Iskolánkban 2018. november 30-án került megrendezésre a hagyományoknak megfelelően az Adventi Játszóház. A tanulók az osztályfőnökök vezetésével karácsonyi díszeket, dekorációkat készítettek, amellyel saját tantermüket tették szebbé.
Kihelyezett szülői értekezlet - 2018.november 28. szerda - Sajókaza
November 28-án, szerdán A Don Bosco Iskola kihelyezett szülői értekezlete Sajókazára érkezett. Tanulóink problémáiról és a szülői segítségről beszélgettünk. Megvitattuk a negatív kritikákat, amelyekre közösen próbáltunk megoldást találni.
Megyei Idegen Nyelvű Szavalóverseny - 2018.november 15. csütörtök - Miskolc
A Jedlik Ányos Tudományos Ismeretterjesztő Társaság a mai napon rendezte meg X. alkalommal Megyei Idegen Nyelvű Szavalóversenyét az érzelmek témában. Több nyelven volt lehetőség verset mondani: angol, német, francia, olasz. A Megyei Angol Nyelvű Szavalóverseny első helyezettje, iskolánk diákja, Takó Dávid lett, akire méltón lehetünk büszkék.
Műsor az Idősek Napja alkalmából - 2018.november 15. csütörtök - Kazincbarcika
Iskolánk kilencedikes és tizedikes szociális gondozó és ápoló tanulói műsorral és kis ajándékkal kedveskedtek az idősek napja alkalmából a kazincbarcikai Idősek Klubja gondozottjai számára.
Barcika csillagai díjátadás - 2018.november 13. kedd - Kazincbarcika
A „Barcika csillagai 2018” rendezvény a Don Bosco Sportközpontban került megrendezésre 2018. november 13-án. Ezen a rendezvényen iskolánk két pedagógusa, Kis Katalin és Fenyvesi Róbert, valamint két diákunk Oláh Miklós és Farkas József kapott elismerő oklevelet.
Don Bosco Rózsája nyílt nap általános iskolai diákoknak - 2018.november 10. szombat - Kazincbarcika
Az idén 25 éves jubileumát ünneplő intézményünk 2018. november 10-én immár a harmadik éve rendezi meg a Don Bosco Rózsája elnevezésű játékos vetélkedővel egybekötött nyílt napot. Kazincbarcika és környékéről érkezett tizennégy általános iskolai csapatok és kísérő tanáraik kétszáz fővel képviseltették magukat ezen a különleges napon.
Pályaválasztási kiállítás - 2018.november 7. szerda - Miskolc
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal Foglalkoztatási Főosztálya 2018. november 7-én és 8-án Miskolcon „Szabad a pálya…” címmel pályaválasztási kiállítást rendezett. A kiállításon idén is több ezer diáknak mutattak irányt a pályaválasztáshoz.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42