Tanévzáró értekezlet - 2017.június 30. péntek - Kazincbarcika
A tanévzáró értekezlet alkalmat adott a tantestületnek arra, hogy számvetést készítsen az elmúlt év munkájáról. Elsősorban az eredmények tükrében tekintettünk vissza az elmúlt időszak munkájára, hiszen a sikerek, az apró előrelépések adnak erőt a hétköznapokban.
Tantestületi kirándulás - 2017.június 26. hétfő - Rozsnyó
Nevelőtestületünk június 26-án a felvidéki Rozsnyóba és környékére látogatott, ahol egy csodálatos napot tölthettünk el együtt. Csoportunkat a rozsnyói Szalézi közösség egyik papja fogadta, aki határtalan kedvességgel és lelkesedéssel mutatta be nekünk a belváros szépségeit és a püspöki palotát, ahol szent II. János Pál pápa is vendégeskedett egykor.
Tanévzáró ünnepség - 2017.június 21. szerda - Kazincbarcika
2017. június 21-én, szerdán tartotta iskolánk a tanévzáró ünnepségét az új épület aulájában. A hagyományokat követve Molnár-Gál Béla igazgató úr értékelő beszéde után sor került a jutalmak átadására. Elismerő oklevélben és könyvjutalomban részesültek a kiváló tanulmányi eredményt felmutató, a kulturális és közösségi életben jeleskedő diákjaink.
Főegyházmegyei tanévzáró ünnepségen vett részt néhány diákunk az egri bazilikában. A szentmisén és díjátadón Trencsényi Ferenc, 10-es épületszerkezet-lakatos, Tatárka Ádám, végzős pék tanuló. Közülük Dús Nikolett, 10-es szociális gondozó kitüntetést vehetett át a HIFI csoportban való kitartó részvételéért, oratóriumban való rendszeres segítségéért.
HIFI-s + kirándulás: Lillafüredre és Bükkszentkeresztre - 2017.június 12. hétfő - Lillafüred
2017. június 12-én járatos Volán busszal mentünk Miskolcra, utána Lillafüredre. Nagyon jó hangulatban érkeztünk meg, az idő is verőfényes napsütéses volt. Elmentünk egy játszótérre, ahol sokféle szabadtéri játékot próbáltunk ki.
Pedagógusnap - 2017.június 2. péntek - Kazincbarcika
2017.06.02-án ünnepeltük iskolánkban a pedagógusnapot. Erre a napra Molnár-Gál Béla igazgató úr adta át a tanáriban az erre a napra készíttetett iskolánk logójával ellátott csokitortát, és köszönte meg a tanároknak eddigi munkájukat. Köszönjük!
Osztálykirándulás 1/9/e Diósgyőr - 2017.május 31. szerda - Diósgyőr
Az 1/9/e osztály 2017. 05. 31-én tanulmányi kiránduláson vett részt, melynek helyszíne Miskolc volt. A hasunkat reggel jól megtömtük akkora szendvicsekkel mint a saját fejünk. A kirándulást a diósgyőri várban folytattuk, ahol a királyi étekfogó remek ételeket szolgált fel.
2/10/a osztálykirándulás - 2017.május 30. kedd - Ózd
Május 30-án a 2/10/a osztálykiránduláson vett részt Ózdon. A kirándulás kiválóan sikerült, vidám hangulatban telt. Meglátogattuk az ózdi Gyártörténeti Múzeum és Emlékparkot, ami a fiúknak nagyon tetszett nehézipari jellegzetességei okán is.
2017. május 27-én, szombaton délelőtt 10 órától az Edelényi Kastélyszigetben vehette át Csipkés Krisztián tanulónk az 1. helyezésért járó díjat a "Kastély a vásznon" című rajzpályázat díjátadó ünnepségén. Krisztián a középiskolások korosztályában szerezte meg a legjobb helyezést, melyért ezúton is gratulálunk és Istentől áldást, sok erőt kívánunk, hogy a jövőben értékeket teremtő módon kamatoztassa alkotó tehetségét.
Fotópályázat kiállítás - 2017.május 27. szombat - Kazincbarcika
2017. május 27-én 11 órától került megrendezésre a III. Észak- Borsodi Fotópályázat kiállítás megnyitója és díjátadó ünnepsége a kazincbarcikai Don Bosco Sportközpontban. A díjátadó gálán Ferenczi Réka 11.A. osztályos tanulónk a Piramis együttes egyik legismertebb számát, a ’Szállj fel magasra ’ dalát adta elő, amivel nagy sikert aratott.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30